Peptyd czy botoks ?

Peptydy nazywane zazwyczaj zielonym botoksem lub substancjami botoks-like – będziesz ich potrzebować dokładnie w tych samych okolicznościach co to toksyny botulinowej czyli botoksu. Peptyd działa podobnie jak botoks czyli obkurcza zakończenia nerwowe niwelując  jej napięcie. Innymi słowy – skóra nie pracuje tak dynamicznie, jest gładsza, zmarszczki się wypłycają. 

Znacie to z efektów podawania botoksu… 

PEPTYDY  przydadzą Ci się kiedy:

  1. Nie chcesz podać sobie botoksu. Ideologicznie jesteś przeciwna. Nikt Ci nie zabroni… ale wielokrotnie słyszałaś, że to rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze. Peptydy dadzą Ci efekt podobny do toksyny – skóra będzie gładsza, bardziej napięta, zmarszczki płytsze, koloryt jaśniejszy.
  1. Robisz botoks. Lubisz botoks Ale tak bardzo przyzwyczaiłaś się do nieskazitelnej gładkości, że chcesz więcej i częściej. Peptyd pozwoli Ci na przetrwanie okresu kiedy skóra już zaczyna lekko pracować a za wcześnie jest na nową porcję botoksu. Finalnie będziesz robiła go rzadziej. Będzie zdrowiej i taniej.
  1. Nierówności skóry wymagają wygładzenia na dużych powierzchniach (szerokie pory, wiotka skóra, luźna) takich jak dekolt czy wszystkie duże powierzchnie, które wygładza sie technikami mikroiniekcji. W takich wypadkach bardzo.
  1. W każdym z trzech przypadków kiedy chcesz oszczędzić kasę a zależy Ci na dobrym wyglądzie. Wszystkie „cudowne” kosmetyki z efektem „wow” będą miały w swoim składzie peptydy! Ty możesz je mieć w najczystszej postaci – takiej jakiej używamy w gabinetach w mezoterapiach.

Spróbuj preparatów dostępnych na naszej półce w sklepie  https://www.rollmasterka.pl/produkt/tripeptyd-viper-serum/

PREV

CIT - raz, a dobrze !

NEXT

Witamina C

Niestety, formularz komentarza jest w tej chwili zamknięty.