ODKRYJ SIŁĘ MiKRONAKŁUWANIA

Daj się uwieść filozofii naturalnego piękna, która milionom kobiet zapewnia naturalną urodę. Naucz się pracy JEDYNYM  narzędziem, które bez wychodzenia z domu zapewni CI gabinetowe rezultaty.

UJAWNIAM TAJEMNICE DERMAROLLERA

W instrukcji stworzonej dla samodzielnej, domowej pracy udostępniam Ci każdy detal profesjonalnego protokołu, który sprawia, że mikronakłuwanie jest, na całym świecie, nr 1 w naturalnej rewitalizacji skóry.

ZOBACZ JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

MIKRONAKŁUWANIE

Oto metoda, która w najmniej inwazyjny sposób ułatwia nam docieranie do głębokich warstw skóry. Za pomocą tysięcy maleńkich, niewidocznych dla oka mikronakłuć, jesteśmy w stanie wprowadzać w głębokie warstwy skóry czyste składniki aktywne lub budować nowe włókna kolagenowe.

DZIAŁAJ JAK PROFESJONALISTA, OPTYMALIZUJ!

CZAS Działaj kiedy i jak chcesz. Wybierz opcję minimum lub komfort. KOSZTY Kupuj tylko rzeczy, o których wiesz, że są warte swojej ceny. Nie daj się zwieść marketingowym sztuczkom. STRATEGIE Pracuj w technice CIT lub MEZO.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA czy INDUKCJA KOLAGENU?

Fantastyczne w nauce pracy dermarollerami jest to, że możesz wykorzystać umijętnosci i wiedzę do pracy w obydwóch technikach mikronakłuwania. Możesz wykonywać zabiegi mezoterapii mikroigłowej wybierając dowolne ampułki silnie stężonego suplementu o celowanym działaniu. Jeśli nie chcesz być uzależnioną od kosmetyków, możesz samodzielnie indukować własne włókna kolagenowe, w technice CIT.

MEZO CIT

POZNAJ ZALETY OBU TECHNIK

Wybierz dla siebie protokół, który będzie bliższy potrzebom Twojej skóry.
01 MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg wprowadzający substancje czynne do głębokich warstw skóry. Jak każda, mezoterapia mikroigłowa korzysta z siły suplementu jaki podajemy do skóry. Rollmasterka proponuje Wam użycie profesjonalnych ampułek ze stężonymi preparatami o sprawdzonym działaniu. Skondensowane substancje aktywne wielokrotnie lepiej działają niż te zawarte w kosmetykach drogeryjnych. Możesz nawilżać, ujędrniać, odmładzać i witaminizować skórę w kilku prostych ruchach. Jak każdy zabieg suplementacji taki i ten wykonywany jest w serii. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy tylko od Ciebie.    

02 INDUKCJA KOLAGENU

Nie potrzebujesz żadnego kosmetyku. Jesteś tylko Ty iTwój dermaroller. Tyle wystarczy abyś mogła cieszyć się rezultatami gabinetowymi wszystkich zabiegów w filozofii „wampirzych” czyli wykorzystujących wielką siłę regeneracyjną ludzkiego osocza bogatopłytkowego. Liftingi wampirze, lasery, ostrzykiwanie osoczem prp, dermarollery, dermapeny – wszystkie te zabiegi czerpią z siły naszej natury.

WIESZ JUŻ WSZYSTKO!

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!
SPRAWDŹ JAK TO WYGLĄDA... OD KUCHNI!

JUŻ WKRÓTCE !!!

Indukcja kolagenu od A do Z. Jedyny taki w sieci!